Šiauliuose įsikūrusios ir sėkmingai 14 metus dirbančios UAB „Adera“ vardą daugiausiai žino vyrai. Pagrįstai, nes visą laiką bendrovės darbuotojai mintis ir idėjas, pastangas skyrė stipriosios lyties atstovų drabužių kūrimui. Megztais ir siūtais švarkais, megztiniais, šalikais ir kepurėmis, liemenėmis jie mielai rengiasi, puošiasi, kadangi drabužiai yra ne tik praktiški, bet ir madingi bei šiuolaikiški. Mados tendencijų numatymas ir paisymas, neatsainus požiūris į pirkėją leidžia konkuruoti su kitais gamintojais ir būti visa galva aukštesniais. Išlikti šiais laikais nepaprastai sunku, keliskart sunkiau – išlikus sėkmingai dirbti.

Nuolat eiti pirmyn padeda drąsa ir noras tobulėti. UAB „Adera“ netrukus bandys siūti ir megzti drabužius moterims bei didinti mokyklinių uniformų pasiūlą.Siuvame mokyklinius švarkelius ir kelnes, sarafanus, sijonukus. Medžiagą kasdieniniam mokinių drabužiui išrinko itin kokybišką. Audinys nesiglamžo ir nesipumpuruoja, neblunka, todėl uniforma nebus trumpaamžė. Nebent ją išaugs ir ji paliks maža. Siuvėjos pagal pateiktą eskizą išsiuvinėja mokyklos emblemą ir priderina aksesuarus.
Mokytojams ir vaikus auginantiems tėvams visuomet rūpi, kiek uniforma kainuoja. Ji, kaip ir visa produkcija, pinigės labai neplonina. Kaina visuomet atitinka kokybę. Tai dar viena skiriamoji UAB „Adera“ ypatybė.